Atrakcje Ostrowo - Dla aktywnych

Plaża w Ostrowie »

Jedną z największych atrakcji Ostrowa jest piękna, piaszczysta plaża. Pomimo faktu, iż linia brzegowa oddalona jest około kilometra od centrum miasteczka, w sezonie letnim działają tu dwa strzeżone kąpieliska. Atutem tego miejsca jest również to, że nawet w środku lata nie ma tu większych problemów ze znalezieniem dogodnego miejsca do plażowania. więcej »

Nadmorski Park Krajobrazowy »

Nadmorski Park Krajobrazowy jest jednym z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce. Utworzony został w 1978 roku, a jego obszar obejmuje pas wybrzeża ciągnący się od Białogóry aż do Mierzei Helskiej. więcej »

Nordic Walking »

W okolicach Ostrowa wytyczono ponad 30 km tras dla fanów Nordic Walking. Szlaki są doskonale oznakowane, posiadają różne długości i stopnie trudności. Trasy te spodobają się również biegaczom, a zimą – narciarzom biegowym. więcej »

Siłownia »

Osoby dbające o swoją formę i doskonałą sylwetkę mogą skorzystać z siłowni znajdujących się w Ostrowie. Nie ma tutaj typowego klubu fitness, natomiast w kilku ośrodkach noclegowych dostępny jest sprzęt, z którego za niewielką opłatą mogą korzystać również urlopowicze spoza obiektu. więcej »

Spływy kajakowe »

Spływy kajakowe to idealny pomysł na rodzinną rozrywkę i wspólne spędzanie czasu. Trasa spływu ma około 7 km, a podczas wyprawy można podziwiać piękne, malownicze krajobrazy. więcej »

 • ul. Wybudowania Żarnowieckie 54, 84-110 Dmuchowo
 • +48 516 901 167
 • kajaki@balticsports.pl

Stadnina koni »

Fani jazdy konnej mogą wybrać się do pobliskiej stadniny koni. Dzieci mogą skorzystać z przejażdżki na kucyku, początkujący podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktorów, a bardziej zaawansowani - wybrać się w teren. więcej »

 • ul. Łąkowa 1, 84-110 Parszczyce
 • 725 065 435

Gokarty »

Miłośnicy szybkiej jazdy mogą wybrać się na tor kartingowy. Jest to kolejne miejsce idealne na rodzinne spędzanie czasu. Tor ma długość około 350 metrów a specjalnie wyprofilowane zakręty zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. więcej »

 • ul. Starowiejska 28, 84-120 Władysławowo
 • 512 303 466
 • recepcja@torpolwysep.pl

Quady »

Oprócz jazdy konnej, w okolicach Ostrowa można również skorzystać z przejażdżki quadem. Atrakcja ta jest skierowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Do jazdy przygotowane zostały specjalne tory znajdujące się na okolicznych polach. więcej »

 • ul. Łąkowa 1, 84-110 Parszczyce
 • 512 688 875

Miejski teren rekreacyjny »

Turyści oprócz kąpieli słonecznych czy spacerów mogą skorzystać z kompleksu boisk: - boisko do koszykówki- boisko do piłki nożnej (pomniejszone)oraz zewnętrznej siłowni (5 elementów) Dla najmłodszych czeka plac zabaw. W... więcej »

 • 84-105 Ostrowo, ul. Bielawska

Wizyt: 769 184, Dziś: 269, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem