Ostrowo

84-105 Karwia, ul. Cisowa 5

Dom Wypoczynkowy KORMORAN BIS

KORMORAN

zaprasza

do Ostrowa

TANIE NOCLEGI,OSTROWO,DOM WYPOCZYNKOWY KORMORAN BIS,

Nowowybudowany Dom Wypoczynkowy KORMORAN BIS położony jest w nadmorskiej miesjcowości między Karwią a Jastrzębią Górą.

Filmy

Wyposażenie pokoi

Zapewniamy eleganckie pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką i telewizorami oraz sprzętem plażowym i siecią Wi-Fi.

Teren jest ogrodzony i sprzyjający dzieciom. Leśne tereny znajdujące się w pobliżu sprzyjają do pieszych i rowerowych wycieczek.
W naszym obiekcie znajdziesz to czego każdy szuka: wspaniałą atmosferę i miłe wspomnienia.

Cennik

DATA CENA ZA 1 DOBĘ/OSOBĘ
do 24.06.  19 zł
od 24.06. do 01.07.  24 zł
od 01.07. do 15.07.     38 zł   
od 15.07. do 18.08.  40 zł
od 18.08. do 25.08. 30 zł
od 25.08. 19 zł

Dziecko do lat 7 do 50% zniżki.
Dziecko do lat 2 - gratis.

Lokalizacja

Dom Wypoczynkowy KORMORAN BIS

84-105 Karwia, ul. Cisowa 5

509 242 061

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Ostrowo

Ostrowo to nieduża wioska turystyczna (około 500 mieszkańców) połozona pomiędzy Jastrzębią Górą na wschodzie i Karwią na zachodzie. Oficjalnie, to fragment miasta Władysławowo. Znajdujące się na niewielkim wzniesieniu Ostrowo (Kępa Ostrowska), było w przeszłości niejednokrotnie zatapiane a tereny na wzniesieniu były wyspą - stąd też określenie miejscowości (ostrów - wyspa).

Wprawdzie do plaży jest mniej więcej 1 km, to stworzone są tu dwa strzeżone wakacyjne kąpieliska. Sama plaża jest wyjątkowo szeroka, piaszczysta, wolna od kamieni. Dodatkowego uroku dodaje jej wpływająca Czarna Woda - okoliczna rzeczka.

Ostrowo to wzorzec spokoju, niedaleko znacznych ośrodków turystycznych: Władysławowo (ok 10 km), Jastrzębia Góra (ok 4 km). Stąd niedaleko także do pełnego atrakcji Trójmiasta bądź na Mierzeję Helską.

Lokalizacja ta spodoba się miłośnikom natury. Umieszczono tu rezerwat "Bielawskie Błota" - swoją nazwę zawdzięczają białemu puchowi wełnianek, masowo kwitnących tu każdego roku w maju. To miejsce, w którym zatrzymuje się wiele gatunków ptaków w trakcie swoich wędrówek - na przykład żurawie. Poza tym sa jeszcze dwa rezerwaty: Woskownicy Bielawskiego Błota i Moroszka Bielawskiego Błota.

W wiosce Ostrowo kultywuje się także kaszubskie tradycje, nazwy pensjonatów, barów noszą kaszubskie nazwy, w noc świętojańską płoną sobótkowe ognie, a w czasie Świąt Bożego Narodzenia - "Godów" - chodzą grupy barwnych kaszubskich przebierańców. W sezonie wakacyjnym miejscowość odwiedza ok 2 tys. turystów. Na ich potrzeby działa tutaj dużo smażalni, barów oraz budek z hamburgerami, kebabem.© Portal Ostrowo.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych