Atrakcje Turystyczne

Plaża w Ostrowie

Jedną z największych atrakcji Ostrowa jest piękna, piaszczysta plaża. Pomimo faktu, iż linia brzegowa oddalona jest około kilometra od centrum miasteczka, w sezonie letnim działają tu dwa strzeżone kąpieliska. Atutem tego miejsca jest również to, że nawet w środku lata nie ma tu większych problemów ze znalezieniem dogodnego miejsca do plażowania. więcej »

Nadmorski Park Krajobrazowy

Nadmorski Park Krajobrazowy jest jednym z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce. Utworzony został w 1978 roku, a jego obszar obejmuje pas wybrzeża ciągnący się od Białogóry aż do Mierzei Helskiej. więcej »

Nordic Walking

W okolicach Ostrowa wytyczono ponad 30 km tras dla fanów Nordic Walking. Szlaki są doskonale oznakowane, posiadają różne długości i stopnie trudności. Trasy te spodobają się również biegaczom, a zimą - narciarzom biegowym. więcej »

Siłownia

Osoby dbające o swoją formę i doskonałą sylwetkę mogą skorzystać z siłowni znajdujących się w Ostrowie. Nie ma tutaj typowego klubu fitness, natomiast w kilku ośrodkach noclegowych dostępny jest sprzęt, z którego za niewielką opłatą mogą korzystać również urlopowicze spoza obiektu. więcej »

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to idealny pomysł na rodzinną rozrywkę i wspólne spędzanie czasu. Trasa spływu ma około 7 km, a podczas wyprawy można podziwiać piękne, malownicze krajobrazy. więcej »

ul. Wybudowania Żarnowieckie 54, 84-110 Dmuchowo

Stadnina koni

Fani jazdy konnej mogą wybrać się do pobliskiej stadniny koni. Dzieci mogą skorzystać z przejażdżki na kucyku, początkujący podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktorów, a bardziej zaawansowani - wybrać się w teren. więcej »

ul. Łąkowa 1, 84-110 Parszczyce

Gokarty

Miłośnicy szybkiej jazdy mogą wybrać się na tor kartingowy. Jest to kolejne miejsce idealne na rodzinne spędzanie czasu. Tor ma długość około 350 metrów a specjalnie wyprofilowane zakręty zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. więcej »

ul. Starowiejska 28, 84-120 Władysławowo

Miejski teren rekreacyjny

84-105 Ostrowo, ul. Bielawska