Atrakcje Turystyczne

Plaża w Ostrowie

Jedną z największych atrakcji Ostrowa jest piękna, piaszczysta plaża. Pomimo faktu, iż linia brzegowa oddalona jest około kilometra od centrum miasteczka, w sezonie letnim działają tu dwa strzeżone kąpieliska. Atutem tego miejsca jest również to, że nawet w środku lata nie ma tu większych problemów ze znalezieniem dogodnego miejsca do plażowania. więcej »

Nadmorski Park Krajobrazowy

Nadmorski Park Krajobrazowy jest jednym z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce. Utworzony został w 1978 roku, a jego obszar obejmuje pas wybrzeża ciągnący się od Białogóry aż do Mierzei Helskiej. więcej »

Motylarnia Karwia

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to idealny pomysł na rodzinną rozrywkę i wspólne spędzanie czasu. Trasa spływu ma około 7 km, a podczas wyprawy można podziwiać piękne, malownicze krajobrazy. więcej »

ul. Wybudowania Żarnowieckie 54, 84-110 Dmuchowo

Stadnina koni

Fani jazdy konnej mogą wybrać się do pobliskiej stadniny koni. Dzieci mogą skorzystać z przejażdżki na kucyku, początkujący podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktorów, a bardziej zaawansowani - wybrać się w teren. więcej »

ul. Łąkowa 1, 84-110 Parszczyce

Groty Mechowskie

Groty znajdują się we wsi Mechowo. Powstały w wyniku długotrwałego wypłukiwania piaskowca przez wodę. Proces ten przyczynił się do utworzenia różnorodnych, imponujących kształtów. Najstarsza z jaskiń odkryta została w 1818 roku. więcej »

ul. Mechowo 34 A, 84-100 Puck

Gokarty

Miłośnicy szybkiej jazdy mogą wybrać się na tor kartingowy. Jest to kolejne miejsce idealne na rodzinne spędzanie czasu. Tor ma długość około 350 metrów a specjalnie wyprofilowane zakręty zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. więcej »

ul. Starowiejska 28, 84-120 Władysławowo

Prywatne Muzeum Motyli

Muzeum powstało w 1999 roku. Znajduje się w nim około 6 tysięcy okazów motyli i owadów pochodzących z różnych stron świata. Wystawy są doskonale opisane dzięki czemu można tu dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. więcej »

ul. Generała Hallera 19, 84-120 Władysławowo

Strusia farma

Nieopodal Ostrowa znajduje się niewielka farma strusi. Odwiedzając to miejsce można dowiedzieć się wiele ciekawostek na temat życia i funkcjonowania tych wielkich nielotów. Oprócz strusi na farmie znajdują się również kozy, owce, króliki i emu. więcej »

84-252 Kniewo, Al.Lipowa 125

Miejski teren rekreacyjny

84-105 Ostrowo, ul. Bielawska