Gastronomia w Ostrowie

(10)

Pizza, dania obiadowe oraz duży wybór regionalnych piw

W ofercie lokalu znajdą Państwo pizzę w różnych wariantach oraz spory wybór dań obiadowych. Dodatkowym atutem knajpy jest także bogaty wybór win oraz regionalnych piw. więcej »

ul. Ks. Budzisza 6, Ostrowo

Dania kuchni kaszubskiej

W lokalu można spróbować tradycyjnych, kaszubskich przysmaków. Serwowane tu ryby doprawiane są jedynie solą morską co pozwala wydobyć ich walory smakowe. W ofercie dostępne są r&oacut... więcej »

ul. Sosnowa 2, Ostrowo

Ryby, dania mięsne, zupy, makarony, pizza

Lokal położony jest w centralnej części Ostrowa. W ofercie knajpy znajduje się bogaty wybór dań obiadowych, smażone ryby oraz przekąski i dania fast-food. więcej »

ul. Sosnowa 1, Ostrowo

Dania kuchni polskiej

Restauracja znajduje się w ośrodku wypoczynkowym Czarna Perła. W lokalu można zjeść smaczne dania kuchni polskiej. W menu znajdują się również ciasta, desery i lody.  więcej »

ul. Dębowa 6, Ostrowo

Pyszna pizza i dania domowe

Lokal położony jest w niewielkiej odległości od centrum miasteczka. W ofercie knajpy znajduje się szeroki wybór dań w tym pizza oraz dania rybne (przygotowywane wg. przepisów kaszubsk... więcej »

ul. Wiankowa 2, Ostrowo

Dania kuchni polskiej

Zapraszamy do naszej jadłodajni. Serwujemy dania kuchni polskiej. Każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie, od naszego dorsza bałtyckiego po karkówkę z grillowana.Jadłodajnia serwuje r&... więcej »

ul. Zabytkowa 1, Ostrowo
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00