Gastronomia w Ostrowie

(8)

M2 to doskonały wybór nie tylko na relaks i odpoczynek, ale także na poznanie naszej restauracji, która przyciąga doskonałym jedzeniem, szeroką gamą win oraz unikalnym klimatem. Nasz zespół kelneró... więcej »

Dożynkowa 32, 84-105 Ostrowo

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu gwarantując niezapomniane wrażenia kulinarne, profesjonalną obsługę oraz posiłki zachwycające swoim smakiem! Wszystkie dania od początku do końca... więcej »

Dania kuchni kaszubskiej

Najwyższa jakość i świeżość ryb morskich oferowanych w naszym barze, przygotowywanych jedynie z dodatkiem soli morskiej pozwala wydobyć ich niesamowite walory smakowe. Sprawia to, że potrawa nie tr... więcej »

ul. Sosnowa 2, Ostrowo

Dania kuchni polskiej

Restauracja znajduje się w ośrodku wypoczynkowym Czarna Perła. W lokalu można zjeść smaczne dania kuchni polskiej. W menu znajdują się również ciasta, desery i lody.  więcej »

ul. Dębowa 6, Ostrowo

Pyszna pizza i dania domowe

Lokal położony jest w niewielkiej odległości od centrum miasteczka. W ofercie knajpy znajduje się szeroki wybór dań w tym pizza oraz dania rybne (przygotowywane wg. przepisów kaszubsk... więcej »

ul. Wiankowa 2, Ostrowo

Dania kuchni polskiej

Zapraszamy do naszej jadłodajni. Serwujemy dania kuchni polskiej. Każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie, od naszego dorsza bałtyckiego po karkówkę z grillowana.Jadłodajnia serwuje r&... więcej »

ul. Zabytkowa 1, Ostrowo
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00