Opis

Dysponuję przytulnymi pokojami 2, 3 , 4 i 5 osobowymi oddalonymi około kilometr od pięknej i piaszczystej plaży.

Do dyspozycji Gości w pełni wyposażona kuchnia. Pokoje w moim domu są w pełni wyposażone. Każdy pokój posiada łazienkę, lodówkę,telewizor,czajnik bezprzewodowy. 

Ponadto w zasięgu 100 metrów od domu znajduje się las sosnowy zachęcający do aktywnego wypoczynku – spacery, grzybobranie.

Ostrowo dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu stanowi idealne miejsce wypadowe dla jednodniowych wycieczek po okolicy (Trójmiasto, Półwysep Helski). Nawet rowerem-ścieżka rowerowa od centrum Ostrowa do Helu oraz w innych kierunkach.

Serdecznie zapraszam do wypoczynku w rodzinnej atmosferze nad morzem.

Cennik

Ceny do uzgodnienia, w zależności od długości i terminu pobytu już od 25,00 zł osobo/doba.

Oferuję zniżki dla dzieci i emerytów.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

Wyślij zapytanie

Pokoje „KOJA”

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego JOLANTA KOZIELSKA POKOJE GOŚCINNE "KOJA", ul. Nowa, 84-105, Ostrowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.kojaostrow...
75 wyświetleń w 2023r.
Pokoje „KOJA”

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ostrowo.pl

+48 600 068 390
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00